World Of Tsukuyomi - Forum
World Of Tsukuyomi - Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie na stanowisko Senior Tutor - Nostie

3 posters

Go down

Podanie  na stanowisko Senior Tutor - Nostie Empty Podanie na stanowisko Senior Tutor - Nostie

Pisanie by Nostie Pią Sie 29, 2014 10:41 am

1.Nazwa naszego serwera? - World of Tsukuyomi Online
2.Twój Wiek - 19 lat
3.Staż na serwerze - Grałam jeszcze na becie
4.Nick w grze - Nostie
5.Ile jest aktualnie wszystkich bossów, dodatkowo podaj ich nazwy - 23 -Orochimaru,Sasuke,Zabuza,
Akatsuki Member,Minato,Naruto,Tobirama,Hashirama,Madara,Obito,Jiraiya,Danzo,Mei,Raikage,Oonoki, Gaara,Deidara,Hidan,Zetsu,Itachi,Kisame,Pain,Asuma
6.Czy zaprosiles kogoś na nasz serwer? - Został zaproszony,ale jeszcze nie wszedł,więc póki co nie Smile
7. Co wiesz o naszym serwerze? - Nie jestem w stanie powiedzieć co wiem,ale wiem czego nie wiem :O
8.Podaj nicki adminów - Gniew,Dante,Puffy,Dattebayo
9.Czy jesteś osobą zrównoważoną psychicznie? - Jestem w pełni poczytalna i zrównoważona Twisted Evil
10.Co będziesz robił jako S. Tutor?. - Mam zamiar pilnować porządku na serwerze,zgłaszać wszelkie bugi i pomagać nowym jak i starym graczom na wszelkie możliwe sposoby
11. Czym dla Ciebie jest owa posada. - Jest ona w pewnym sensie wyróżnieniem,przywilejem,a zarazem obowiązkiem niesienia pomocy i podtrzymywania filarów tego serwera Smile
12.Kto pierwszy wbił 1000lvl - Ja - Nostie
13. Czy znasz komendy S. tutora? - Tak,znam komendy S tutora
14. Jaką role na serwerze pelni S. Tutor. - Senior Tutor - Senior Tutor to tak naprawdę swego rodzaju pośrednik między graczem,a administracją. Za jego pośrednictwem graczom łatwiej jest coś zaproponować.Do tego pełni funkcję w/w pomocnika i "stróża prawa".
Nostie
Nostie

Liczba postów : 13
Join date : 29/08/2014
Age : 29

Powrót do góry Go down

Podanie  na stanowisko Senior Tutor - Nostie Empty Re: Podanie na stanowisko Senior Tutor - Nostie

Pisanie by Shiro Pią Sie 29, 2014 2:58 pm

- Podanie ładnie napisane,
- Wiem, że jesteś pomocną i miłą osobą, z którą można przyjemnie porozmawiać.
Jestem Na Tak.

Shiro

Liczba postów : 11
Join date : 29/08/2014
Age : 26

Powrót do góry Go down

Podanie  na stanowisko Senior Tutor - Nostie Empty Re: Podanie na stanowisko Senior Tutor - Nostie

Pisanie by Rolexx Pią Sie 29, 2014 3:14 pm

Miałem z tobą przyjemność raz "porozmawiać" w sprawie tego naruto "Malinka" i od tamtej pory wiem że jesteś hiper pomocna i było widać jak się starałaś. Smile
Jestem na tak.

Rolexx

Liczba postów : 3
Join date : 29/08/2014

Powrót do góry Go down

Podanie  na stanowisko Senior Tutor - Nostie Empty Re: Podanie na stanowisko Senior Tutor - Nostie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach