World Of Tsukuyomi - Forum
World Of Tsukuyomi - Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie Na Tutora - Shiro

3 posters

Go down

Podanie Na Tutora - Shiro Empty Podanie Na Tutora - Shiro

Pisanie by Shiro Pią Sie 29, 2014 12:38 am

Witam
1.Nazwa naszego serwera?. - World Of Tsukuyomi Online
2.Twój Wiek - 17 Lat
3.Staż na serwerze - Gram na serwerze tydzień, grałem też na kanpaiu.
4.Nick w grze - Shiro
5.Ile jest aktualnie wszystkich bossów, dodatkowo podaj ich nazwy - Orochimaru,Sasuke,Edo Tensei Zabuza[Haku Nie Licze],Kyuubi,Akatsuki Member,Asuma,Minato,Madara,Tobirama,Hashirama,Naruto,Hiruzen,Obito,Jiraiya,Raikage,Mei,Tsunade,Gaara,Danzo,Onoki,Kisame,
Deidara,Hidan,Zetsu,Konan,Pain,Itachi [Razem 27]
6.Czy zaprosiles kogoś na nasz serwer?, jesli tak do podaj nick - Nikogo nie zaprosiłem
7. Co wiesz o naszym serwerze? - Pytanie Dosyć Trudne, wiem z 90%, albo więcej dotyczące serwera:D
8.Podaj nicki adminów - Gniew,Dante,Puffy [ nie wiem czy zaliczać Dattebayo, bo to kage Very Happy ]
9.Czy jesteś osobą zrównoważoną psychicznie? Jestem osobą, którą ciężko rozzłościć, lecz jak wiadomo są u każdego przypadki kiedy puszczają nerwy.
10.Co będziesz robił jako S. Tutor?. - Będę pomagał innym w miarę moich możliwości, zgłaszał błędy dotyczące serwera, uczestniczył w rozwoju serwera, a także zgłaszał inne ważne informacje.
11. Czym dla Ciebie jest owa posada - Dla mnie posada Tutora, jest czymś w rodzaju przywileju, która wiąże się z pomaganiem innym graczom, odpowiadaniem na pytania i utrzymywaniem porządku na serwerze.
12.Kto pierwszy wbił 1000lvl - Nostie
13. Czy znasz komendy S. tutora? Komendy Znam w 80%, lecz zawsze można sprawdzić w internecie za co odpowiada dana komenda.
13. Jaką role na serwerze pelni S. Tutor. - Senior Tutor - prócz obowiązków tutora, ma on bliższy kontakt z administracją, a także raportuje on o błędach związanych z serwerem i ma możliwość karania graczy, którzy działają niezgodnie z regulaminem serwera lub przyczyniają się do jego upadku.

Myślę, że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.
Pozdrawiam Shiro.


Ostatnio zmieniony przez Shiro dnia Sob Sie 30, 2014 4:30 pm, w całości zmieniany 3 razy

Shiro

Liczba postów : 11
Join date : 29/08/2014
Age : 26

Powrót do góry Go down

Podanie Na Tutora - Shiro Empty Re: Podanie Na Tutora - Shiro

Pisanie by Rolexx Pią Sie 29, 2014 3:08 pm

Znam Shiro z gry może nie za dużo z nim gadam, ale bycia miłym i pomocnym nie można mu odmówić. Jestem na Tak Smile

Rolexx

Liczba postów : 3
Join date : 29/08/2014

Powrót do góry Go down

Podanie Na Tutora - Shiro Empty Re: Podanie Na Tutora - Shiro

Pisanie by Nostie Pią Sie 29, 2014 3:19 pm

Shiro poznałam niedawno, zresztą dopiero od niedawna jest na Naszym serwerze,ale tak długo jak go znam jest miły i nie odwraca się od potrzebujących. Myślę,że będzie dobrym tutorem, jestem na tak.

Pozdrawiam Nostie
Nostie
Nostie

Liczba postów : 13
Join date : 29/08/2014
Age : 29

Powrót do góry Go down

Podanie Na Tutora - Shiro Empty Re: Podanie Na Tutora - Shiro

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach